Часті питання

Що таке MAC адреса і для чого вона потрібна?

MAC-адреса (мережевий ідентифікатор) це унікальний ідентифікатор, який присвоюється кожній одиниці мережевого обладнання і дозволяє ідентифікувати кожну точку підключення, кожен вузол мережі.

У базі даних компанії здійснюється контроль відповідності “прив’язки” МАС-адреси пристрою, через який ви отримуєте доступ до послуги Інтернет (комп’ютер, роутер і т.п.) і адреси надання послуги (номера договору).

При зміні МАС-адреси (тобто при заміні пристрою) Вам необхідно зателефонувати в офіс і повідомити номер свого договору також вказати нову МАС-адресу пристрою.

 

ЩО ТАКЕ «ІНТЕРНЕТ ТРАФІК»?

Інтернет-трафік — це обсяг інформації, переданої через  мережу Інтернет за певний період часу. Кількість трафіку вимірюється як в пакетах, так і в бітах, байтах і їх похідних: кілобайт (КБ), мегабайт (МБ) і т. Д.

Трафік поділяється на:

Вхідний трафік – це об’єм даних, що завантажились з мережі Інтернет на Ваш комп’ютер;

Вихідний трафік – це об’єм даних, що з Вашого комп’ютера завантажився в мережу Інтернет.

 

ЩО ТАКЕ «ПІНГ»?

Пінг (ping) — це проміжок часу, за який пакет, відісланий з вашого ПК, дістається іншого ПК у мережі й повертається назад.

Що більший ping, то більший час очікування, необхідний для відкриття інтернет-сторінки.

Ping також найвідоміша програма для перевірки швидкості доступу до тих чи інших ресурсів Інтернету. Її можна застосовувати як основний інструмент, який визначає час обороту (round-trip time) пакетів по певному маршруту туди й назад.

ПРИКЛАД:

 

ЧИ ЗАЛЕЖИТЬ ЧАС СКАЧУВАННЯ ФАЙЛІВ ІЗ ІНТЕРНЕТУ ВІД ШВИДКОСТІ З’ЄДНАННЯ?

Так. Як правило, що вища швидкість з’єднання, то швидше ви можете скачати з Мережі потрібний файл.

ПРИКЛАД:

 

ЧИ МОЖНА  ПІДКЛЮЧИТИ ДВА АБО БІЛЬШЕ ПРИСТРОЇ ДО ІНТЕРНЕТУ? ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Так можете. Для цього потрібно придбати спеціальний пристрій — мережевий роутер, який підключається до вхідного кабелю Провайдера та Ваших ПК. Роботи по установці роутера можуть виконуватись нашими спеціалістами згідно діючого прейскуранту. На роутер підключається один тарифний план. До цього ж роутера, через Wi-Fi, можна підключити інші пристрої (ноутбуки, планшети, смартфони і т.д.).

ЩО ТАКЕ АБОНЕНТСЬКА ПЛАТА?

Абонентська плата — це фіксований платіж, який нараховується кожного першого числа місяця, розмір абонентсько плати залежить від обраного тарифного плану.