Налаштування мережевого адаптера

В меню «Пуск» виберіть пункт «Рабочий стол» (Робочий стіл).

На робочому столі підведіть курсор миші до правого нижнього або верхнього кута екрану. З’явиться панель на якій необхідно вибрати пункт «Параметры» (Параметри).

В параметрах виберіть «Панель управления» (Панель управління).

На панелі управління в меню «Просмотр» (Перегляд) виберіть «Крупные значки» (Великі значки) і зайдіть в «Центр управления сетями и общим доступом» (Центр управління мережами і спільним доступом).

В «Центре управления сетями и общим доступом» (Центрі управління мережами і спільним доступом) виберіть пункт «Изменение параметров адаптера» (Змінити параметри адаптера).

Натисніть на значку «Ethernet» правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт «Свойства» (Властивості).

Якщо у вікні «Сетевые подключения» (Мереже підключення) у Вас відсутній значок «Ethernet» – це означає, що у Вас не встановлені драйвери на мережеву карту. Встановіть драйвер і спробуйте ще раз.

Відкриється вікно з властивостями підключення. Виділіть пункт «Протокол Интернета версии 4 (TCP/IPv4)» (Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4) і натисніть «Свойства» (Властивості).

Відмітьте пункти «Получить IP-адрес автоматически»(Отримати IP-адресу автоматично) та «Получить адрес DNS-сервера автоматически»(Отримати адресу DNS-сервера автоматично) і натисніть кнопку ОК.

Налаштування мережевого адаптера завершено.