Увага! Режим роботи компанії “Західна мультисервісна мережа” під час карантину!

 Шановні абоненти!

Піклуючись про Вашу безпеку та задля запобігання розповсюдження коронавірусу відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» , наша компанія переходить на роботу в особливому режимі з 17 березня по 03 квітня 2020 року, у випадку інших розпоряджень терміни може бути змінено.

Роботи, пов’язані із підключенням нових абонентів тимчасово призупиняються. Кол центром докладається максимум зусиль, щоб діагностувати та виправити ймовірні проблеми у клієнта віддалено. Виїзд до клієнта здійснюється у виняткових випадках з дотриманням протиепідеміологічних правил та заходів.

При обслуговуванні абонентів компанія вводить наступні правила:

  • Технічний персонал компанії допускається до роботи лише за умови відсутності ознак ГРВІ та нормальної температури тіла.
  • Технічний персонал приступає до роботи в помешканні клієнта в медичних масках(пов’язках для обличчя) та обробляючи руки дезінфікуючими засобами.
  • При необхідності дотику до предметів (речей), що належать абоненту по закінченню робіт повторно дезінфікує руки.
  • Не допускається робота в приміщенні більше однієї години.
  • Не допускається наближення до технічного персоналу ближче ніж на 2м.
  • У разі виявлення технічним персоналом ознак ГРВІ у людей, що знаходяться з ним в приміщенні, персонал завершає роботу та залишає приміщення. Повторний візит до цього клієнта можливий не раніше, ніж за 14 днів.

Сподіваємося на Ваше розуміння, оскільки ми дбаємо про Ваше та наше здоров’я.

Також просимо Вас бути взаємно ввічливими та відмовлятись від приходу нашого технічного персоналу, якщо у Вас або членів Вашої родини є ознаки ГРВІ чи підвищена температура тіла.